twitter

Adresblokje2

Like ons op Facebook
Like ons op Facebook

kleding03

clubcross 5 maart 2020

Het was mooi weer deze morgen, fris maar droog. Bert Damen, Ad Meeuws en Sjaak Berkers hebben een mooi uitdagend parkoers uitgezet.

Om half elf staan 14 pupillen aan de start voor hun 1200 m. Veel ouders stonden langs de lijn om de pupillen aan te moedigen.

Om 10:40 uur was het de beurt aan de junioren. Negen junioren waren op tijd hun bed uitgekomen.

Behalve junioren, die deelnamen aan het Limbra crosscircuit, stonden ook jeugdleden aan de start, die weinig trainen voor de langere afstand. Je krijgt dan ook een andere uitdaging in de wedstrijd.

Teun wilde Jelle dubbelen. Het is hem net gelukt.

De senioren en masters vertrokken met een vertraging van 5 minuten voor hun wedstrijd. De mannen mochten 4 ronden lopen. Na 2 ronden finishte de vrouwen.

Voorzitter Jeroen reikte na afloop de prijzen uit aan de clubkampioenen.

 

Uitslagen

Jongens mini pupillen        1          Jesse Boerekamp                  7.41 min.              1200 m

Meisjes pupillen B             1          Felicia Kersten                      7.52 min.               1200 m

Jongens pupillen B            1          Luuk Maas                            6.52 min.              1200 m

                                       2          Luuk Donkers                       8.14 min.

Meisjes pupillen A             1          Freke Hoeben                       6.30 min.              1200 m

                                       2          Roos van Houts                    6.56 min.

                                       3          Evi Winkelmolen                   7.00 min.

                                       4          Nina Maas                            7.10 min.

                                       5          Liene Donkers                      7.48 min.

                                       6          Pien v.d. Heuvel                   8.40 min.

Jongens pupillen A            1          Luke Hezen                          6.31 min.              1200m

                                       2          Casper v.d. Weert                 6.34 min.

                                       3          Nelis v.d. Zanden                  7.17 min.

                                       4          Thijs Bukkems                      8.42 min.

Meisjes D                         1          Shalena Kersten                  12.37 min.             2350 m

Jongens D                        1          Tjisse Winkelmolen              11.30 min.             2350 m

                                       2          Hendrik Hoeben                  12.10 min.

                                       3          Guus Nagel                         12.12 min.

Jongens C                        1          Stijn Hilhorst                       14.25 min.             2950 m

Jongens B                        1          Teun Nagel                          17.57 min.             4150 m

                                       2          Jelle v.d. Vleuten                 21.05 min.

Meisjes A                         1          Meike Vermeulen                 16.17 min.             2950 m

Jongens A                        1          Daan van Zoggel                  20.28 min.            4150 m

Vrouwen                          1          Hannah Clercx                      DNF

V35 – V40                       1          Linda Verstappen                  19.50 min.             3500 m

                                      2          Marieke Thijssens                 21.26 min.

V45                                1          Mireille Winkelmolen             19.37 min.             3500 m

                                      2          Adriek de Man                      19.45 min.

                                      3          Maria Cranenbroek               23.28 min.

Mannen                          1          Daan Drummen                    31.06 min.             7000 m

                                     2          Teun Nagel                           31.24 min.

                                     3          Bjorn Berkvens                     37.34 min.

M40                               1          Adrie van Vlier                      42.17 min.             7000 m

M45                               1          Bernie Nagel                         35.29 min.             7000 m

M50                               1          Maarten v.d. Akker                34.24 min.             7000 m

                                     2          Paul v.d. Heuvel                     37.02 min.

                                     3          Frans Teunissen                     38.20 min.

                                     4          Erwin Heijligers                      40.37 min.

M55                               1          Willem-Jan v.                         32.10 min.            7000 m

                                                 Golstein-Brouwers

                                     2          Henri Koolen                          36.31 min.

                                     3          Jan Adriaans                          42.09 min.

M60                               1          Ad Meeuws                            36.50 min.            7000 m

                                     2          Peter Hendrikx                       37.46 min.

                                     3          Jan Meeuws                           38.45 min.

                                     4          Jules Martens                         40.42 min.

                                     5          Laurant Bouwmans                 43.28 min.

                                                 Jan Relou                               DNF

                                                 Piet Jaspers                            DNF

                                                 Gerard Berkvens                     DNF

Jongens mini pupillen                    1          Jesse Boerekamp                  7.41 min.                1200 m

 

Meisjes pupillen B                           1          Felicia Kersten                        7.52 min.                1200 m

 

Jongens pupillen B                          1          Luuk Maas                                6.52 min.                1200 m

                                                               2          Luuk Donkers                          8.14 min.

 

Meisjes pupillen A                          1          Freke Hoeben                         6.30 min.                1200 m

                                                               2          Roos van Houts                      6.56 min.

                                                               3          Evi Winkelmolen                    7.00 min.

                                                               4          Nina Maas                                7.10 min.

                                                               5          Liene Donkers                         7.48 min.

                                                               6          Pien v.d. Heuvel                     8.40 min.

 

Jongens pupillen A                          1          Luke Hezen                              6.31 min.                1200m

                                                               2          Casper v.d. Weert                 6.34 min.

                                                               3          Nelis v.d. Zanden                   7.17 min.

                                                               4          Thijs Bukkems                        8.42 min.

 

Meisjes D                                           1          Shalena Kersten                     12.37 min.             2350 m

 

Jongens D                                           1          Tjisse Winkelmolen              11.30 min.             2350 m

                                                               2          Hendrik Hoeben                    12.10 min.

                                                               3          Guus Nagel                              12.12 min.

 

Jongens C                                           1          Stijn Hilhorst                            14.25 min.             2950 m

 

Jongens B                                           1          Teun Nagel                               17.57 min.             4150 m

                                                               2          Jelle v.d. Vleuten                   21.05 min.

 

Meisjes A                                           1          Meike Vermeulen                 16.17 min.             2950 m

 

Jongens A                                           1          Daan van Zoggel                    20.28 min.             4150 m

Vrouwen                                            1          Hannah Clercx                        DNF

 

V35 – V40                                           1          Linda Verstappen                  19.50 min.             3500 m

                                                               2          Marieke Thijssens                 21.26 min.

 

V45                                                       1          Mireille Winkelmolen          19.37 min.             3500 m

                                                               2          Adriek de Man                        19.45 min.

                                                               3          Maria Cranenbroek              23.28 min.

 

Mannen                                              1          Daan Drummen                     31.06 min.             7000 m

                                                               2          Teun Nagel                               31.24 min.

                                                               3          Bjorn Berkvens                       37.34 min.

 

M40                                                      1          Adrie van Vlier                        42.17 min.             7000 m

 

M45                                                      1          Bernie Nagel                            35.29 min.             7000 m

 

M50                                                      1          Maarten v.d. Akker               34.24 min.             7000 m

                                                               2          Paul v.d. Heuvel                     37.02 min.

                                                               3          Frans Teunissen                     38.20 min.

                                                               4          Erwin Heijligers                      40.37 min.

 

M55                                                      1          Willem-Jan v.                           32.10 min.             7000 m

                                                                            Golstein-Brouwers

                                                               2          Henri Koolen                           36.31 min.

                                                               3          Jan Adriaans                            42.09 min.

 

M60                                                      1          Ad Meeuws                             36.50 min.             7000 m

                                                               2          Peter Hendrikx                       37.46 min.

                                                               3          Jan Meeuws                            38.45 min.

                                                               4          Jules Martens                         40.42 min.

                                                               5          Laurant Bouwmans              43.28 min.

                                                                            Jan Relou                                  DNF

                                                                            Piet Jaspers                             DNF

                                                                            Gerard Berkvens                   DNF

Sponsors

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Jasperloop 200e-9177
Molenvencross 14 of 48
Lichtinstallatie 14 of 47
Jasperloop 200e-9289
Opening 9 of 57
Pupillen  junioren C-D 66 of 156
P4040289